Rąstiniai namai

Privalumai

Informacijos apie rąstinių namų privalumus pilna tiek straipsniunose internete tiek įvairiuose žurnaluose. Mediena, tai visiškai natūrali, atsinaujinanti statybinė medžiaga, kurią naudojant ir tinkamai pastačius ir įrengus namą sudaroma itin palanki aplinka gyvenimui. Tie, kam teko pabūvoti tinkamai įrengtame rąstiniame name, turėjo tai pajusti. Raminančiai veikiantis medienos kvapas, jaukumas ir teigiama atmosfera.

Rąstiniuose namuose beveik nesirenka dulkės, dėl medienos antistatiškumo. Taip pat rąstinio namo patalpose visada bus lengva kvėpuoti, nes rąstiniame name patalpų drėgmė visada bus būtent tokia, kokia reikalinga žmogui, nei per didelė nei per žema. Taip yra dėl medienos ypatingos savybės kaupti perteklinę drėgmę, bei ją atiduoti tada, kada reikalinga. Nebūtina apdaila dėl medienos derėjimo interjere.

Kaina

Rąstinis namas gali būti prabangus, tačiau pastatytas už salyginai žemą kainą. Dėl namo konstrukcijos lengvumo lyginant su plytomis ar blokeliais, pamatai įrengiami paprastesni ir pigesni. Taip pat nebūtina įrenginėti apdailos namo viduje, tai sutaupo daug lėšų. Pagrinde kaina priklauso nuo sienojų storio bei projekto sudėtingumo.

Mūsų rąstiniai statomi namai

Iš plonesnių rąstų statome vasarnamius ir pirtis, iš storesnių – gyvenamuosius namus bei prabangias pirtis.  Sienojus padengiame impregnantais, apsaugančiais nuo grybelio, pamėlynavymų, graužikų, bei UV spindulių. Todėl namo sienos išlaiko estetišką išvaizdą ir išlieka ilgaamžės.

Dažnas klientas nori visus jo rąstinio namo statybos darbus atlikti dalyvaujant tik vienai įmonei. Tai stipriai palengvina statybų priežiūrą, bei klientui tenka bendrauti tik su viena įmone, visi klausimai sprendžiami tik su jau pažįstamais darbų vadovais. Leiskite mums pasirūpinti pamatų liejimu, namo ar pirties statyba, stogo dengimu bei vidaus įrengimu, sumontuosime langus ir duris, įrengsime elektros instaliaciją, santechniką, sutvarkysime aplinką ir Jūsų nekamuos papildomi rūpesčiai kur surasti įmones ar meistrus atskirų darbų atlikimui.

Dar neturite namo projekto ? Kreipkitės į mus, mes pasirūpinsime Jūsų idėjos įgivendinimu.

Galerija
suolas2 siuksl2 14 4